O NAS

Bizzones to dostawca kompleksowych usług związanych z pracami ogólnobudowlanymi (w tym m.in. elewacje, rewitalizacja zabytków) oraz Fit Out. Firma powstała z połączenia wieloletniej wiedzy i doświadczeń w zakresie szeroko pojętych usług budowlanych oraz Business Process Outsourcing.Specjalizujemy się w projektach i obsłudze inwestycji dla segmentu retail - zarówno w dużych obiektach handlowych, jak również powierzchniach komercyjnych. Skutecznie pomagamy w tworzeniu miejsc, które sprzedają markę, towar, usługę. Miejsc, które sprzedają poprzez klimat, emocje, skojarzenia oraz funkcjonalność.

Zbudowaliśmy zespół, który podejmuje się wymagających wyzwań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami z wielu branż, min. retail, HoReCa, Office czy architektonicznej. Dbamy o wysoką estetykę pracy oraz jakość wykonywanych usług.

Naszym mottem przewodnim jest komfort i zadowolenie Klientów. Poprzez nasze zaangażowanie i dobre rozumienie rynku dostarczamy kompletną usługę z akcentem na:

NASZE USŁUGI

Usługi ogólnobudowlane Usługi elektryczne
Usługi HVAC Usługi Wodkan
Meble Usługi architektoniczne
Project Management 360 OZE – Projekt